Friday, October 29, 2010

Pierwsze zamówienia Mikołajkowe

Kochani! W najbliższych dniach planuję poczynić pierwsze przedświąteczne zakupy. Bardzo proszę osoby zainteresowane zamówieniem biżuterii o kontakt e-mailowy w sprawie zamówień. Mile widziane fotki konkretnych przedmiotów. Zapraszam do przeglądania propozycji Ikati Jewellery w galeriach internetowych (bezpośrednie linki znajdziecie w prawej kolumnie bloga).

Jak zapewne się domyślacie zapasy będę robić wedle własnego uznania, a nie chciałabym, żeby zabrakło jakichś szczególnych drobiazgów, które może już sobie upatrzyliście. Dlatego właśnie bardzo proszę o kontakt w sprawie najbliższego zamówienia do niedzieli (31.10.2010r.). Naturalnie możecie także pisać w kolejnych dniach i Wasze zamówienia zrealizowane zostaną nieco później. Pamiętajcie jednak proszę, że im bliżej Świąt, tym trudniej o dostawy dla mnie i dłużej prezenty będą szły do Was. W miarę możliwości będę się starała realizować wszystkie Wasze zamówienia.

W okresie Mikołajowo-Bożonarodzeniowym biżuteria (i nie tylko) Ikati pakowana będzie w ozdobne pudełeczka. Serdecznie zapraszam!

No comments:

Related Posts with Thumbnails
 
speedbloggertemplate.co.cc. Powered by Blogger.com