Friday, April 23, 2010

Pamiętamy o Dniu Mamy

Dzień Matki już za niespełna miesiąc. Czas zacząć myśleć o upominkach dla naszych mam. Może jakieś biżuteryjne skarby? Poniżej znajdziecie kilka podpowiedzi. Jak różne są nasze mamy, tak różna może być ich biżuteria.

Na początek proponuję biżuterię w stylu vintage zdobioną kameami. Doskonała do klasycznych, subtelnie wyrafinowanych strojów dam. Może także być znakomitym dodatkiem przełamującym zestawy, których elementem jest dżins czy powiewne, lniane koszule, tak modne i powracające każdej wiosny i lata, również w tym sezonie. Kamee w oprawie posrebrzanej, pozłacanej, bądź mosiężnej.


Kolejna propozycja to klasyczne, proste i nowoczesne kryształy Swarovskiego, w zależności od wzoru i kolorystyki znakomite właściwie dla każdej pani.


Kolczyki i kolie z prawdziwych kwiatów zaimpregnowanych warstwą przezroczystej żywicy to zdecydowanie propozycja dla odważnych, ekscentrycznych mam. Taka biżuteria niewątpliwie przyciągnie spojrzenia otoczenia. Kwiaty będą doskonałym uzupełnieniem kreacji wieczorowych (jak duże kwiaty orchidei, o których pisałam już wcześniej), ale mogą także - w swojej delikatniejszej wersji (jak kolczyki z pąków róż czy kolie nie zdobione perłami, ale kryształkami Swarovskiego) - stanowić dopełnienie i podkreślenie kreacji codziennych.


Klasycznie zaprezentuję także biżuterię z kamieni, które uwielbia mnóstwo pań, bez względu na wiek. Obecnie, dużą popularnością cieszą się wszelkie odsłony agatu i - podobnie jak w zeszłym roku - lapis lazuli.


Moja ostatnia propozycja to delikatne, romantyczne i szalenie kobiece zestawy z akrylu japońskiego (tensha). Dostępne w wielu kolorach, w połączeniu z kamieniami, perłami oraz kryształami Swarovskiego.

No comments:

Related Posts with Thumbnails
 
speedbloggertemplate.co.cc. Powered by Blogger.com